Výsledky soutěží - Mistrovství ČR ve standardních tancích 2017

29.01.2017 - Mistrovství ČR ve standardních tancích 2017 - Hradec Králové

Dospělí-STT (počet párů: 42) [pohárová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Pozn.
Finále
1 125 Odstrčil David & Bohak Tara Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
2 109 Drha Michal & Zámečníková Klára TK Orel Telnice (CZ)
3 140 Sliška Ondřej & Valjentová Daniela STK Gebert Ústí nad Labem (CZ)
4 113 Hýža Miroslav & Feglová Dominika TK Olymp Olomouc (CZ)
5 142 Stupka Radim & Jendrulková Tereza Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
6 133 Přikryl Tomáš & Los_Chovancová Sanela iDance Studio (CZ)
Semifinále
7 123 Mestek Martin & Starečková Anna TK Gradace Kroměříž (CZ)
8 118 Kohout Jan & Krakowková Kateřina TK TŠ Starlet Brno (CZ)
9 129 Pecha Roman & Koldová Eliška TK Olymp Olomouc (CZ)
10 146 Zemlyakov Oleg & Riederová Iva TK Maestro (CZ)
11 108 Dostál Štěpán & Nováková Michaela MZ Dance Team (CZ)
12 117 Kejzar Jiří & Košková Barbora MZ Dance Team (CZ)
2. kolo
13 135 Richtár Jakub & Petrušková Klára Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
14 127 Ondráček Robin & Skorkovská Markéta Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
15 128 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina TK Astra Praha (CZ)
16 121 Liška Petr & Brizgalová Žaneta Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
17 114 Jalůvka Jiří & Výduchová Natálie TK Fortuna Zlín (CZ)
18 124 Musal Jan & Kukučová Jana COOL DANCE (CZ)
19 143 Štumar Martin & Kalinová Olga MZ Dance Team (CZ)
20 134 Rada Tomáš & Barešová Veronika Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
21 139 Skopal Jakub & Rechová Zuzana Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
22 137 Sidorin Vojtěch & Bezpalcová Tereza STK Praha (CZ)
23 131 Pleyer Štěpán & Feiferová Markéta TK Sparta Praha (CZ)
24 112 Hoření Luděk & Skalická Silvie TK Sparta Praha (CZ)
25 105 Benýšek Martin & Novotná Eva MZ Dance Team (CZ)
1. kolo
26 145 Vika Martin & Vojtíková Zdeňka Taneční škola Hes, o.s. (CZ)
27 - 28 103 Bayerle Petr & Šnajderová Barbora STK Praha (CZ)
27 - 28 120 Kutálek Matěj & Hrbáčková Eliška TK TŠ Starlet Brno (CZ)
29 - 30 110 Fábera Tomáš & Sádková Michaela TK Maestro (CZ)
29 - 30 130 Piňos Ondřej & Stepaková Tereza Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
31 - 32 136 Sabol Filip & Eremenko Anastasia TK Astra Praha (CZ)
31 - 32 138 Skalský René & Burešová Kamila TK Koškovi Liberec (CZ)
33 102 Baďura David & Bsonková Monika TK Gradace Kroměříž (CZ)
34 - 35 101 Babinec Jan & Sedmáková Zuzana TK Orel Telnice (CZ)
34 - 35 116 Janků Jakub & Dobešová Lenka TK Olymp Olomouc (CZ)
36 111 Gajdoš Viktor & Rezková Julie MZ Dance Team (CZ)
37 106 Čech Martin & Čechová Kateřina Fénix Louny (CZ)
38 126 Oliva Tomáš & Kramecová Andrea Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ)
39 119 Kupčík Petr & Otáhalová Eliška KST KD Hlučín (CZ)
40 115 Janák Matěj & Krátká Anna TK Chvaletice (CZ)
41 141 Stanke Karel & Drahovzalová Zuzana TK Sparta Praha (CZ)
42 144 Turek Tomáš & Kalmusová Lucie COOL DANCE (CZ)
Porota:
Bartuňková Eva,CZ
D'oria Gianni,ITA
Henzély Igor_st.,CZ
Horník Miroslav,CZ
Landsfeld Zdeněk,CZ
Melnikov Irina,RUS
Němeček Marcel,CZ
Novotný Luboš,CZ
Pixa Jiří,CZ
Šimáčková Vladimíra,CZ
Traut Sven,GER
Werner Jens,DEN