Výsledky soutěží - Ledová vločka ve STARLETU

12.02.2017 - Ledová vločka ve STARLETU - BRNO

Dospělí-D-LAT (počet párů: 26) [postupová soutěž]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Nově získaná třída Pozn.
Finále
1 170 Lengyel Balázs & Koós Enikő Platina TSE (HUN) 46(F) 46(F1)
2 41 Fröstl Andreas & Medvedeva Sofia TSK Modena Wien (AUT) 40(F) 40(F1)
3 135 Polášek Kryštof & Šebestová Lucie Dance studio Ostrava (CZ) 34(F) 168(F5)
4 155 Kotroczó Martin & Gonda Lilla El Paso (HUN) 28(F) 28(F1)
5 120 Poslušný Jakub & Boguajová Dominika TKG Hlinsko (CZ) 27(F) 65(F1)
6 152 Kolář Dominik & Kotková Anna COOL DANCE (CZ) 26(F) 328(F5) C
7 119 Potůček Ondřej & Spilková Anna TKG Hlinsko (CZ) 25(F) 176(F3)
Semifinále
8 - 11 110 Sokl Karel & Woznicová Markéta TK TŠ Starlet Brno (CZ) 19 310(F4)
8 - 11 112 Zukal Radek & Oweisová Sabina TK TŠ Starlet Brno (CZ) 19 194(F2)
8 - 11 137 Rumpli Adam & Kováčová Mária TŠC TŠ KELLER Nové Zámky (SVK) 19 19(F0)
8 - 11 138 Kazda Tomáš & Urbanová Zuzana TK TŠ Starlet Brno (CZ) 19 202(F4)
12 127 Krajčovič Adam & Slivová Alžbeta KTŠ R+S Dechtice (SVK) 18 18(F0)
2. kolo
13 126 Pisula David & Panarese Angelina TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ) 15 149(F3)
14 147 Fešar Jakub & Hromadová Veronika Opava (CZ) 14 75(F0)
15 141 Rulíšek Jiří & Juříková Renáta TK TŠ Starlet Brno (CZ) 13 17(F0)
16 157 Schreiber Vít & Havrlantová Veronika Velké Heraltice (CZ) 12 17(F0)
17 159 Blažek Martin & Vrágová Anežka TK Marendi (CZ) 11 12(F0)
18 - 19 117 Čurda Marek & Formánková Barbora TK TŠ Starlet Brno (CZ) 9 9(F0)
18 - 19 122 Sekvard Robin & Bartalošová Tereza TKG Hlinsko (CZ) 9 16(F0)
20 162 Szwarc Pavel & Lazecká Dominika Litultovice (CZ) 8 19(F0)
1. kolo
21 124 Voda Lukáš & Kavalírová Natálie TKG Hlinsko (CZ) 5 21(F0)
22 130 Benák Martin & Peroutková Dominika Taneční skupina Single Znojmo (CZ) 4 12(F0)
23 108 Paweł Sikora & Magdalena Rogozik styl (POL) 3 3(F0)
24 131 Ježek Jan & Pisařovicová Barbora Taneční skupina Single Znojmo (CZ) 2 2(F0)
25 115 Krištof Lukáš & Řezáčová Iva TK TŠ Starlet Brno (CZ) 1 12(F0)
26 118 Stárek Jakub & Zelinková Vendula Brno (CZ) 0 0(F0)
Porota:
Bačiak Milan,SVK
Felcman Radek,CZ
Kokotková-Buryanová Luc,CZ
Pohlodek Petr,CZ
Přádka Radim,CZ