Výsledky soutěží - CRYSTAL CUP 2019-Super taneční liga dospělých

14.12.2019 - CRYSTAL CUP 2019-Super taneční liga dospělých - Ostrava a.s.

SuperTL-Dospělí-LAT (počet párů: 36) [taneční liga]
Umístění Číslo páru Taneční pár Klub(stát) Body a finále získané v soutěži Body a finále po soutěži Pozn.
Finále
1 231 Sutu George_Eduard & Florová Tereza TK Trend Ostrava (CZ) 504 504
2 208 Hlaváč Marian & Maturová Tereza TK Trend Ostrava (CZ) 462 462
3 220 Michňa Marián & Veselá Karolína TK Trend Ostrava (CZ) 420 420
4 223 Pařík Vilém & Šigutová Jana Starlet Brno TK Orel Telnice (CZ) 378 378
5 203 Boldiš Tomáš & Glistová Marie TK Trend Ostrava (CZ) 336 336
6 233 Vysloužil Radim & Slouková Anna Dance Studio Like (CZ) 294 294
Semifinále
7 215 Kejzar Jiří & Košková Barbora MZ Dance Team (CZ) 252 252
8 230 Richtár Jakub & Kaszubová Viktorie iDance Studio (CZ) 210 210
9 212 Jakubec Tomáš & Kvasničková Linda Infinity Dance Team (CZ) 188 188
10 209 Hlawiczka Martin & Škňouřil Joanna TK Marendi (CZ) 168 168
11 228 Poláček Marek & Nováková Elena TK Admira (CZ) 146 146
12 - 13 226 Pecha Roman & Banková Anna TK Olymp Olomouc (CZ) 121 121
12 - 13 232 Šír Vilém & Šišková Hana_Anna TK Olymp Olomouc (CZ) 121 121
2. kolo
14 - 15 204 Bushuev Timofey & Nováková Barbora MZ Dance Team (CZ) 104 104
14 - 15 222 Opichal Tomáš & Maňásková Monika KST Quick Olomouc (CZ) 104 104
16 225 Paulíny Martin & Čákorová Kateřina TK Astra Praha (CZ) 95 95
17 224 Paul Filip & Gazdíková Adéla Infinity Dance Team (CZ) 90 90
18 219 Metlický Jan & Kasalová Ela Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 84 84
19 - 20 205 Forman Filip & Nováčková Natálie MZ Dance Team (CZ) 76 76
19 - 20 218 Maslák Daniel & Slezáková Janka COOL DANCE (CZ) 76 76
21 236 Žoudlík Václav & Letošníková Lenka COOL DANCE (CZ) 67 67
22 217 Majtyka Jakub & Galuszková Zuzana TK Marendi (CZ) 64 64
23 214 Juřeník Tomáš & Matýsková Adriana LR Cosmetic Dance Team Ostrava (CZ) 62 62
24 221 Oliva Tomáš & Semelová Lucie Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 59 59
1. kolo
25 235 Zhouf Daniel & Váňová Anna Taneční klub BONSTEP (CZ) 56 56
26 234 Zárybnický Jakub & Bohatová Nicole TK Olymp Olomouc (CZ) 56 56
27 202 Baďura David & Kolajová Monika TK Gradace Kroměříž (CZ) 56 56
28 216 Košek Jan & Drahoňovská Barbora TK Koškovi Liberec (CZ) 56 56
29 206 Gilar Ondřej & Nováková Eva Taneční klub Ostrava (CZ) 56 56
30 - 31 211 Jakubčík Adam & Švábenická Michaela MZ Dance Team (CZ) 56 56
30 - 31 227 Pisula David & Smiešková Klára TK Flodur-Floduráček Havířov (CZ) 56 56
32 201 Appl Hynek & Applová Pavlína TK Henzély-Swing (CZ) 56 56
33 210 Hranický Filip & Matušová Tereza Taneční klub Ostrava (CZ) 56 56
34 207 Grepl Pavel & Dobešová Lenka TK Olymp Olomouc (CZ) 56 56
35 229 Provazník Daniel & Florianová Veronika Dvectis - DSP Kometa Brno (CZ) 56 56
36 213 Jehlička Viktor & Jehličková Valentýna Taneční škola Standardklub Praha (CZ) 56 56
Porota:
Dědík Marek,CZ
Dvořáková Marie,CZ
Harvan Jaroslav,CZ
Horník Miroslav,CZ
Hošek Tomáš,CZ
Kosmák Václav,CZ
Krtička Jaroslav,CZ
Kuchař Miroslav,CZ
Mrázová Renáta,CZ
Nováček Dobromil,CZ
Ševčík Jiří,CZ
Šilhánová Zuzana,CZ