Popis projektu

  • Rádi tančíte?
  • Hýbete se na hudbu?
  • Baví vás soutěžit?

Právě pro vás je tu projekt Tanči s Českým svazem tanečního sportu.

Taneční sport je mladé sportovní odvětví, které má své kouzlo v rozmanitosti standardních i latinsko-amerických rytmů. Spojuje kluky a holky v tanečních párech a nabízí pestrý soutěžní systém, který vás může dovést na olympiádu a nebo na obrazovky České televize.

Cíl projektu

Přiblížit vám taneční sport za pomoci tanečníků, které znáte z TV obrazovek ukázat vám tanec tak trochu jinak…

Český svaz tanečního sportu je tu pro všechny z vás, kteří hledáte odbornost, profesionalitu a dobrou adresu pro vaši aktivitu.

Tváře projektu

Martin Prágr

Martin Prágr

Mistr ČR v kategorii mládež, vicemistr U21, na soutěžním taneční parketě už září od svých 7 let. Úspěšný reprezentant na ME. Jeho partnerkou ve StarDance bude moderátorka a modelka Iva Kubelková.

Zuzana Dvořáková Šťastná

Zuzana Dvořáková Šťastná

Několikanásobná finalistka Mistrovství ČR a vítězka Taneční ligy. Reprezentantka na MS v Showdance, porotkyně ČSTS, aktuálně působí v Profesionální divizi. Jejím partnerem ve StarDance bude herec David Prachař.

Jan Tománek

Jan Tománek

Jan Tománek Porotce minulé řady StarDance, kde také dříve třikrát tančil jako profesionál. Trenér, choreograf, tanečník, který protančil na tanečním parketě posledních třicet let, bude letos tančit s herečkou Ivanou Chýlkovou.

Adriana Mašková

Adriana Mašková

Pětinásobná mistryně ČR ve standardních tancích a kombinaci 10 tanců. Tanci se věnuje od svých 9 let. Výherkyně poslední řady StarDance s hercem Janem Cinou. Jejím partnerem letos bude cukrář Josef Maršálek.

Jan Onder

Jan Onder

Dvojnásobný „Král tanečního parketu“ ze soutěže Stardance a úspěšný tanečník, který působil také jako hlavní choreograf StarDance. Není snad kluka nebo holky, kteří si nezatančili alespoň u jednoho dílu jeho TV pořadu „Taneční hrátky s Honzou Onderem“.

Natálka Otáhalová

Natálka Otáhalová

Tuhle krásnou dívku a úžasnou tanečnici rovněž proslavila televizní obrazovka a dnes je velmi žádanou a oblíbenou tváří sociálních sítí. Natálie po boku Matouše Rumla protančila až do finále StarDance a teď se s Vámi bude dělit o své taneční příběhy.

Logo #tanciscsts

Stáhněte si materiály pro nábor nových zájemců o tanec

Data ve formátu PDF pro jednoduché vytištění

Plakát A3
PDF 13,1 MB
Leták A5
PDF 2,4 MB
Popis projektu
PDF 0,4 MB
Informace o ČSTS
PDF 0,2 MB

Podpoř nás! Ukaž všem, že rád(a) tančíš – změň si profilovku na Facebooku a Instagramu!

Stáhni si naše rámečky, vyber si ten, který se ti více líbí a přidej si ho na svoji fotografii – stačí na jeden z nich kliknout (formát PNG).
Nebo svoji fotku pošli e-mailem na ramecek@csts.cz a my přidáme oba rámečky a aktualizovanou fotku ti pošleme zdarma zpět na tvůj e-mail.


Wallpapery TANČI pro plochu počítače

Stáhněte si pozadí na svůj počítač, vyberte si nejbližší rozlišení vašeho monitoru.

Wallpapery TANČI pro PC

Wallpapery OSOBNOSTI pro plochu počítače

Vyberte si pozadí pro svůj počítač s oblíbenou taneční tváří, rozměr 2560 x 1440 px.

Wallpapery OSOBNOSTI pro PC

Wallpapery TANČI pro váš mobilní telefon

Stáhněte si pozadí pro svůj mobilní telefon, na výběr je více rozlišení.

Wallpapery TANČI pro mobil