Českomoravský pohár II. - Mikulov

Přinášíme Vám detailní informace k taneční soutěži v Mikulov, která se bude konat dne 29. 5. 2021. Termín pro přihlášení je 26. 5. 2021 23:59:59. Účast juniorů se řídí dle pravidel viz aktualita ze dne 6. 4. 2021. Věnujte pozornost dopravní dostupnosti na místo konání soutěžePro více info čtěte dále.

Často kladené otázky:

Povinné dokumenty pro soutěžící:

Povinné dokumenty pro trenéry:

Pozn: Trenéři se musí předem akreditovat zaregistrováním se na kontaktním e-mailu organizátora soutěže! V opačném případě jim nebude umožněn vstup.

Další informace:

Jak se dostanete na soutěž?

Po příjezdu na Kostelní náměstí uvidíte sloupek zabraňující vjezdu na náměstí a zámek.

Alternativa 1 – tlačítkem u chodníku oslovíte městskou policii a řeknete, že jste tanečníci jedoucí na Českomoravský pohár JARO - pustí vás. Přijedete na zámek, vyložíte tanečníky a věci a odjedete zaparkovat mimo zámecký areál a náměstí.  V případě průjezdu po náměstí je lepší mít za oknem propagační plakátek soutěže. ZÁKAZ  PARKOVÁNÍ je v celém zámeckém areálu, i tam kde se vám zdá, že by auto odstavit šlo. Parkovat je nejblíže možné v ulici Husova, Brněnská, Zámecká, Alf.Muchy a Svobody.

Alternativa 2 – nebudete vjíždět za sloupek, nejbližší cesta pro pěší je kolem synagogy z ulice Husova po schodech přímo do zámeckého areálu.

Doporučení pro příjezd od Brna. Po dálnici D2, sjeďte na Podivín, dále pokračujte na Lednice a Mikulov. Je to o pár km delší, ale v době uzávěr a oprav silnic rychlejší trasa. Nedoporučujeme cestu po R52 na Pohořelice.

V Mikulově dodržujte povolenou rychlost, je zde 5 stacionárních radarů, tak ať vás nenachytají.