Doprovodné akce na Kongresu 2023

Vážení sportovci, v rámci Kongresu ČSTS 2023 proběhne mimo vyhlášení Výročních cen také vyhlášení Ranklistu ČR pro rok 2022. Pro bližší info o vyhlašování, stejně jako o chystaném doprovodném programu pro členy NRT čtěte dále!


Vyhlášení Výročních cen ČSTS 2022

V místě konání Kongresu budou vyhlašovány Síň slávy, Vycházející hvězdy a Hvězdy roku 2022. Nominované páry pro cenu Vycházející hvězdy a Hvězdy budou informovány osobně sekretariátem ČSTS nejpozději do konce roku 2022.

Termín: 7. 1. 2023
Místo konání: DŮM U PARKU, Palackého 75/21, Olomouc
Dress code: Semi-Formal


Ranklist ČR 2022

V místě konání Kongresu budou vyhlašovány pouze první tři páry kategorie Dospělý a Mládež ve všech disciplínách (LAT, STT, 10T). Páry, kterých se to týká, budou kontaktovány sekretariátem nejpozději do konce roku. Ostatní kategorie budou vyhlašovány mimo Kongres. O způsobu vyhlášení ostatních kategorií nyní jednáme s Komisí sportovců ČSTS. Poté Vás budeme neprodleně informovat.

Termín: 7. 1. 2023
Místo konání: DŮM U PARKU, Palackého 75/21, Olomouc
Taneční ukázky: pouze v kategorii Dospělí - vítěz , délka 1 min
Dress code: Semi-Formal
Účast rodičů: na předávání cen vyhlašovaných kategorií vstup zdarma (max 4 osoby / pár)


Doprovodná akce pro NRT

Seminář se zahraničními trenéry pro všechny členy NRT ve všech kategoriích. Účast všech kategorií je dle kvalifikačních podmínek NRT povinná, vyjma kategorie Senioři I-IV, Profesionálové, a také náhradníků všech kategorií, kteří mají účast na seminářích dobrovolnou. Členové NRT budou mít možnost využít individuálních lekcí za svazem dotovanou cenu, která bude tak o 50% nižší. Páry, které mají na lekce nárok budou dle předem stanoveného klíče kontaktovány sekretariátem.

Termín semináře: 8. 1. 2023
Termín individuálních lekcí: 7. - 8. 1. 2023
Místo konání: BEST Sportcentrum, Dolní hejčínská 1194/36, 779 00 Olomouc (POZOR! Adresa je odlišná od místa konání Kongresu ČSTS)
Trenéři NRT: Domenico Soale (STT), Karina Rubio (LAT)
Cena lekcí: 110 Euro / 45 min / pár
Cena dotovaných lekcí: 55 Euro / 45 min / pár

Harmonogram seminářů a individuálních lekcí k nahlédnutí ZDE.

Úhrada individuálních lekcí bude probíhat pouze hotově v eurech na místě. Pro urychlení odbavení si prosím připravte přesnou částku. Úhradu proveďte u pracovnic sekretariátu ČSTS - Jana Musalová (sobota) nebo Barbora Surovčíková (neděle).

Účást párů, které mají semináře dobrovolné, viz aktualita ze dne 4. 1. 2023 ZDE.

 

Další informace budou průběžně doplňovány, jakmile budou známy. V případě dotazů kontaktujte sekretariat@csts.cz.