Propozice soutěže

Aktuální změny v propozicích jsou indikovány symbolem ! na začátku příslušného řádku. Dále jsou veškeré řadky, kde byla provedena změna propozic označeny datem změny na konci příslušného řádku.
Základní údaje o soutěži
Název soutěžeDanza LIFE! Cup 2019
Datum konání10.11.2019
Místo konáníBrno
Brněnské veletrhy, pavilon E
Výstaviště 1
603 00 Brno
vstup pouze přes pavilon E - ul. Křížkovského soutěž je součástí Festivalu LIFE! 2019
Pořádané soutěže
!Postupové soutěže:Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT17.10.2019
Tanec pro všechny (hobby):TPV Do 8 let KOMB (W,Ča,Ji,Po), TPV-Děti I-SOLO-KOMB (W,Ča,Ji,Po), TPV-Děti II-SOLO-KOMB (W,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-I-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Děti-II-KOMB (W,Q,Ča,Ji,Po), TPV-Jun-I-STT (W,V,Q), TPV-Jun-II-STT (W,V,Q), TPV-Jun-I-LAT (Ča,Ji,Po), TPV-Jun-II-LAT (Sa,Ča,Ji,Po)
Podrobné údaje propozic
Číslo jednací111906
Soutěžní komisařDivize 11 - Robert Kazda - kazda@bkom.cz
PořadatelČeský svaz tanečního sportu
Spolupořadatel(é)Jihomoravská divize ČSTS ART4people Brněnské veletrhy Danza Brno
Smluvní partner
Odpovědný zástupce pořadateleJANČ Viktor, Mgr. - Sokolnice
Tel. spojení na pořadatele736 631 421
E-mail pořadateleinfo@danza.cz
WWW pořadatelewww.danza.cz
!Vedoucí soutěžeJANČ Viktor, Mgr. - Sokolnice
SKOTAL Jaromír, Mgr. - Brno 35
7.11.2019
Hlavní sčitatelHERODEK Martin - Vyškov 1
Další sčitateléSIEGELOVÁ Jana, Ing. - Brno 34
!Odborný dozorPIŇOS Ondřej - Brno 347.11.2019
!PorotaBURYANOVÁ Vlasta - Brno 16
DĚDÍK Marek - Praha 47
DRHA Michal - Brno 25
HENZÉLY Igor - Kroměříž 1
HERŮDEK Jiří - Uherské Hradiště 1
HÝŽOVÁ Marie, Mgr. - Olomouc 9
HÝŽOVÁ Marie - Olomouc 9
KAZDA Robert, Ing. - Brno 35
KOLMANOVÁ Kateřina - Kroměříž 1
KOSMÁK Václav - Břeclav 2
KUBÍNOVÁ Dita, Ing. - Vyškov 1
MRÁZOVÁ Renáta - Modřice
ONDRÁČEK Robin - Rajhrad
POHLODEK Jiří, Ing. - Zlín 5
POHLODEK Petr, Ing. - Brno 21
POHLODKOVÁ Kateřina - Sokolnice
PŘÁDKA Radim - Ostrava 2
VORÁČ David - Zlín 11
7.11.2019
Hudební doprovodDANZA Brno
Velikost parketu1. parket 15 x 11 m, 2. parket 13 x 8 m
Termín pro přihlášení7.11.2019 21:59:59
!Startovné
75 Kč/osobu : Postupová
Děti-II-C-STT, Děti-II-C-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI
75 Kč/osobu : Tanec pro všechny (hobby)
TPV-Děti-I-KOMB, TPV-Děti-II-KOMB, TPV-Jun-I-STT, TPV-Jun-I-LAT, TPV-Jun-II-STT, TPV-Jun-II-LAT, TPV Do 8 let KOMB, TPV-Děti I-SOLO-KOMB, TPV-Děti II-SOLO-KOMB
100 Kč/osobu : Postupová
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
17.10.2019
!Časový harmonogram08:00 - otevření sálu
08:45 - porada poroty
09:00 - zahájení soutěží
Prezence:
08:15 - 08:45 : Postupová
Jun-I-D-STT, Jun-I-C-STT, Jun-II-E-STT
08:15 - 08:45 : Tanec pro všechny (hobby)
TPV-Děti-I-KOMB
08:15 - 09:30 : Postupová
Jun-I-E-STT, Mládež-E-STT
08:15 - 10:00 : Postupová
Jun-II-D-STT, Jun-II-C-STT
08:15 - 10:30 : Tanec pro všechny (hobby)
TPV-Děti I-SOLO-KOMB
08:45 - 10:00 : Postupová
Jun-II-B-STT
09:00 - 11:00 : Postupová
Mládež-E-LAT
09:30 - 10:30 : Postupová
Jun-II-E-LAT
09:30 - 11:00 : Postupová
Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-LAT, Jun-I-E-LAT
10:30 - 12:30 : Postupová
Děti-II-C-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-LAT, Děti-II-D-STT
10:30 - 12:30 : Tanec pro všechny (hobby)
TPV-Děti-II-KOMB
11:30 - 13:30 : Postupová
Dospělí-D-STT, Dospělí-E-STT
12:30 - 14:30 : Postupová
Děti-II-C-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-B-STT, Děti-II-D-LAT
12:30 - 14:30 : Tanec pro všechny (hobby)
TPV-Děti II-SOLO-KOMB
13:30 - 15:30 : Postupová
Dospělí-D-LAT, Dospělí-E-LAT
14:00 - 16:00 : Postupová
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI
14:00 - 16:00 : Tanec pro všechny (hobby)
TPV-Jun-II-STT
14:30 - 16:30 : Postupová
Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-LAT
15:00 - 16:00 : Tanec pro všechny (hobby)
TPV Do 8 let KOMB
15:00 - 17:00 : Tanec pro všechny (hobby)
TPV-Jun-II-LAT
16:00 - 18:00 : Postupová
Senioři-I-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-LAT
16:00 - 18:00 : Tanec pro všechny (hobby)
TPV-Jun-I-STT
16:30 - 18:30 : Postupová
Senioři-I-D-LAT
16:30 - 18:30 : Tanec pro všechny (hobby)
TPV-Jun-I-LAT
17:00 - 19:00 : Postupová
Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-E-LAT
17:30 - 19:30 : Postupová
Senioři-I-C-STT, Senioři-I-E-STT, Mládež-D-STT, Mládež-C-STT, Mládež-B-STT
7.11.2019
Vstupnédle ceníku Brněnských veletrhů vstupenky zakoupené předem na internetu jsou výhodnější
CenyPro první tři páry v každé soutěži diplomy, medaile a věcné ceny
Úhrada nákladůfunkcionářům dle FŘ a pravidel ČSTS
Ostatní sděleníSoutěž je součástí veletrh LIFE!2019. Startovné platí jako vstupenka na celý veletrh a dá se zakoupit předem na pokladně v pavilonu E. Soutěž bude probíhat současně na dvou parketech.
Propozice vydalČeský svaz tanečního sportu
Propozice schválilRobert Kazda
Soutěž přísluší k divizi11 - Jihomoravská divize
Platba za soutěžepředepsaná částka: 20400,00 Kč
zaplacená částka: 17200,00 Kč byla zaplacena na účet ČSTS 129453027/0300 dne 4.2.2019 převodem z účtu
Soutěž bude řízena dle soutěžního řádu ČSTS.