Propozice soutěže

Aktuální změny v propozicích jsou indikovány symbolem ! na začátku příslušného řádku. Dále jsou veškeré řadky, kde byla provedena změna propozic označeny datem změny na konci příslušného řádku.
Základní údaje o soutěži
Název soutěžeVánoční cena 12.ročník Přebor ČOS
Datum konání23.11.2019
Místo konáníJihlava
Sportovní hala TJ Sokol Bedřichov
Sokolovská 122c
58601 58601 Jihlava
Parkovací stání podélně v ulici Sokolovská, u sportovní haly kolmé parkoviště. Restaurace s teplým jídlem do 5min chůze, Víceúčelová budova TJ Sokol Bedřichov, Stamicova 2, s možností zabalení s sebou.
Pořádané soutěže
Postupové soutěže:Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Podrobné údaje propozic
Číslo jednací101902
Soutěžní komisařDivize 10 - MUDr. Jan Mokříš - j.mokris@quick.cz
PořadatelČeský svaz tanečního sportu
Spolupořadatel(é)Česká obec sokolská, Župa plk. J. J. Švece, TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
!Smluvní partnerVšeobecná zdravotní pojišťovna, ANDONE s.r.o.18.10.2019
Odpovědný zástupce pořadatelePROKŮPKOVÁ Radka - Jihlava 1
Tel. spojení na pořadatele731 447 190
E-mail pořadatelechrisstar.bedrichov@email.cz
WWW pořadatelewww.chrisstar.cz
Vedoucí soutěžeVLÁŠEK Jan - Hradec Králové 6
Hlavní sčitatelBERÁNEK Aleš - Hradec Králové 11
!Další sčitateléRICHTER Karel, Dis. - Holice v Čechách3.10.2019
!Odborný dozorSTEJSKAL Pavel - Vysoká nad Labem3.10.2019
!PorotaDĚDÍK Marek - Praha 47
HENZÉLYOVÁ Jaroslava - Kroměříž 1
HENZÉLYOVÁ Linda, Mgr. - Kroměříž 1
KOKI Emil - Smiřice
KUBÍNOVÁ Dita, Ing. - Vyškov 1
MIČJANOVÁ Ludmila - Pardubice 2
TUMPACH Vlastimil, ING. - Hranice 1
Kučera Miroslav, Ing. - Slovensko
3.10.2019
Hudební doprovodHudební skupina D.ex
Velikost parketu18x9m
Termín pro přihlášení21.11.2019 21:59:59
Startovné
75 Kč/osobu : Postupová
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
!Časový harmonogram09:00 - otevření sálu
09:45 - porada poroty
10:00 - zahájení soutěží
Prezence:
09:15 - 09:45 : Postupová
Jun-I-D-STT, Jun-I-C-STT, Jun-II-D-STT
09:15 - 10:15 : Postupová
Jun-II-C-STT
10:00 - 11:00 : Postupová
Jun-II-B-STT
10:00 - 12:00 : Postupová
Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-LAT
11:00 - 12:30 : Postupová
Jun-II-B-LAT
12:00 - 13:30 : Postupová
Mládež-D-LAT
12:00 - 13:45 : Postupová
Mládež-C-LAT
12:00 - 14:00 : Postupová
Mládež-B-LAT
13:00 - 14:30 : Postupová
Mládež-D-STT
13:00 - 14:45 : Postupová
Mládež-C-STT
13:00 - 15:00 : Postupová
Mládež-B-STT
21.11.2019
Vstupné100,-
CenyPro 1.-3.místo medaile, poháry, diplomy
Úhrada nákladůÚhrada nákladů porotě a funkcionářům dle domluvy
!Ostatní sděleníU kategorií Jun I., II. a Mládež vyhlášen Přebor ČOS 18.10.2019
Propozice vydalČeský svaz tanečního sportu
Propozice schválilMUDr. Jan Mokříš
Soutěž přísluší k divizi10 - Vysočina divize
Platba za soutěžepředepsaná částka: 6400,00 Kč
zaplacená částka: 6400,00 Kč byla zaplacena na účet ČSTS 129453027/0300 dne 20.9.2019 převodem z účtu
Soutěž bude řízena dle soutěžního řádu ČSTS.