Propozice soutěže

Aktuální změny v propozicích jsou indikovány symbolem ! na začátku příslušného řádku. Dále jsou veškeré řadky, kde byla provedena změna propozic označeny datem změny na konci příslušného řádku.
Základní údaje o soutěži
Název soutěžeŘíčanský pohár 2020 - 43.ročník
Datum konání23.2.2020
Místo konáníŘíčany
Sportovní hala
Škroupova 2026/2
25101 Říčany
parkování v okolí a veškeré bližší info pro návštěvníky - sledujte webové stránky www.ricanskypohar.cz
Pořádané soutěže
Postupové soutěže:Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-A-STT, Mládež-A-LAT
Tanec pro všechny (hobby):TPV-Do21-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-II-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
Podrobné údaje propozic
Číslo jednací202008
Soutěžní komisařViceprezident pro sport - Michal Drha - vp.sport@csts.cz
PořadatelČeský svaz tanečního sportu
Spolupořadatel(é)Fuego Říčany z.s, Město Říčany, Středočeská divize ČSTS
Smluvní partnerMgr. Jan Beránek
Odpovědný zástupce pořadateleBERÁNEK Jan, Mgr. - Mirošovice
Tel. spojení na pořadatele603559476
E-mail pořadateleinfo@fuego.cz
WWW pořadatelewww.ricanskypohar.cz/
Vedoucí soutěžeKOJETÍN Pavel, Ing. - Praha 516
MARŠÁLEK Karel - Benešov u Prahy
Hlavní sčitatelMRÁZEK Tomáš - Sedlčany
ŽALOUDEK Michal - Čisovice
Další sčitateléSLÁMOVÁ Michaela, Ing. - Dolní Břežany
Odborný dozorMACHÁTOVÁ Dana - Kladno 1
!PorotaBANK Karel - Ostrava 8
BERÁNEK Jan, Mgr. - Mirošovice
DĚDÍK Marek - Praha 47
ELSCHEK Walter - Praha 4
GREGORIADES Filip, MgA. - Starý Plzenec
HOUŠKA Martin - Beroun 1
CHMEL Tomáš - Jaroměř
KARÁSEK Filip, Ing. - Ostrava 30
KLIMENT Jan - Ostrava 30
KOUBEK Josef, Mgr. - Police nad Metují 1
MÜCKOVÁ Kristýna, Mgr. - Praha 4
NOVÁK Jaroslav, Ing. - Pardubice 2
ONDŘEJ Daniel - Kladno 1
POHLODEK Jiří, Ing. - Zlín 5
RÁZEK Vítězslav, Mgr. - Praha 3
RYDL Ondřej - Chrast u Chrudimě
SKORKOVSKÁ Markéta, Mgr. - Kladno 7
ŠABÍKOVÁ Lucie - Praha 4
TARABA Jan, Ing. - Praha 412
Hölschke Michael - Německo
Chladný Marián, Ing. - Slovensko
Slimáková Petra, Mgr. - Slovensko
Szewczyk Piotr - Polsko
Zamorska Monika - Polsko
20.2.2020
Hudební doprovodreprodukovaná hudba - Pavla Beránková a Jan Havíř
Velikost parketu14 x 21 m (případaně dva parkety 10,5 x 14 m)
!Termín pro přihlášení20.2.2020 21:59:5925.11.2019
Startovné
100 Kč/osobu : Postupová
Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT
100 Kč/osobu : Tanec pro všechny (hobby)
TPV-Jun-II-SYNC, TPV-Do21-SYNC
125 Kč/osobu : Postupová
Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-A-STT, Mládež-A-LAT
!Časový harmonogram07:00 - otevření sálu
07:35 - porada poroty
07:50 - zahájení soutěží
Prezence:
07:15 - 07:35 : Postupová
Jun-II-E-STT
07:15 - 07:40 : Postupová
Jun-II-D-STT
07:30 - 07:50 : Postupová
Jun-II-C-STT
07:50 - 08:10 : Postupová
Mládež-E-STT
07:50 - 08:20 : Postupová
Mládež-D-STT
08:00 - 08:30 : Postupová
Mládež-C-STT
08:45 - 09:20 : Postupová
Dospělí-E-STT
09:10 - 09:40 : Postupová
Dospělí-D-STT
09:30 - 09:55 : Postupová
Dospělí-C-STT
10:30 - 11:00 : Postupová
Jun-II-E-LAT
10:40 - 11:10 : Postupová
Jun-II-D-LAT
11:00 - 11:20 : Postupová
Jun-II-C-LAT
11:30 - 11:55 : Postupová
Mládež-E-LAT
11:50 - 12:20 : Postupová
Mládež-C-LAT
12:00 - 12:40 : Postupová
Mládež-D-LAT
13:30 - 14:00 : Postupová
Dospělí-E-LAT
13:40 - 14:20 : Postupová
Dospělí-C-LAT
14:15 - 14:45 : Postupová
Dospělí-D-LAT
15:00 - 15:35 : Postupová
Jun-II-B-LAT
15:45 - 16:20 : Postupová
Dospělí-A-STT
16:30 - 16:50 : Postupová
Jun-II-B-STT
16:45 - 17:20 : Postupová
Dospělí-B-STT
18:00 - 18:20 : Postupová
Mládež-A-STT
18:30 - 18:50 : Tanec pro všechny (hobby)
TPV-Do21-SYNC
18:30 - 19:00 : Tanec pro všechny (hobby)
TPV-Jun-II-SYNC
19:00 - 19:15 : Postupová
Mládež-A-LAT
19:00 - 19:45 : Postupová
Dospělí-A-LAT
19:30 - 20:05 : Postupová
Dospělí-B-LAT
20.2.2020
VstupnéDěti (8-15), senioři, ZTP - 50 Kč Dospělí - 150 Kč. Sobotní a nedělní denní vstupenka platí na tribunu na sobotní galavečer!!
CenyPro první 3 páry v každé kategorii.
Úhrada nákladůPouze porotcům a odborným pracovníkum dle FŘ a pravidel ČSTS.
Ostatní sděleníveškeré bližší info na www.ricanskypohar.cz VSTUP NA TANEČNÍ PARKET POUZE S CHRÁNIČI PODPATKŮ. ÚPRAVA OBUVI VODOU JE ZAKAZÁNA, OLEJ JE POVOLEN ( a bude k dispozici na připavených místech)
Propozice vydalČeský svaz tanečního sportu
Propozice schválilMichal Drha
Soutěž přísluší k divizi02 - Středočeská divize
Platba za soutěžepředepsaná částka: 11600,00 Kč
zaplacená částka: 11600,00 Kč byla zaplacena na účet ČSTS 129453027/0300 dne 20.11.2019 zápočtem
Soutěž bude řízena dle soutěžního řádu ČSTS.