Propozice soutěže

Soutěž byla zrušena!
Aktuální změny v propozicích jsou indikovány symbolem ! na začátku příslušného řádku. Dále jsou veškeré řadky, kde byla provedena změna propozic označeny datem změny na konci příslušného řádku.
Základní údaje o soutěži
Název soutěžeJarní cena TK AMICIA DANCE PRAHA
Datum konání15.3.2020
Místo konáníPraha
Praha Řepy
Na Chobotě 125/2b
16300 Řepy
Pořádané soutěže
Postupové soutěže:Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Senioři-II-E-STT, Senioři-II-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Tanec pro všechny (hobby):TPV-Děti-II-SYNC (Ča,Ru,Ji), TPV-Jun-I-SYNC (Sa,Ča,Ru,Ji)
Podrobné údaje propozic
Číslo jednací012004
Soutěžní komisařDivize 1 - Miroslav Mareš - mirekmares@atlas.cz
PořadatelČeský svaz tanečního sportu
Spolupořadatel(é)
Smluvní partner
Odpovědný zástupce pořadateleAntoniová Ina Paula - Praha 47
Tel. spojení na pořadatele774842764
E-mail pořadatelerecepce@tkadpraha.cz
WWW pořadatelewww.tkadpraha.cz
Vedoucí soutěžeCích Pavel, Ing. - Stod
Hlavní sčitatelBeránek Aleš - Hradec Králové 11
Další sčitateléVlášek Jan - Hradec Králové 6
Odborný dozorRichter Karel, Dis. - Holice v Čechách
!PorotaČinčura Jindřich, Ing. - Praha 8
Dlouhý Bohumil, Ing. - Bremen SRN
Dvořáková Marie, Mgr. - Praha 6
Gebertová Lenka, Mgr. - Praha 4
Janoudová Jana, Mgr. - Praha 2
Koťátková Šárka - Praha 47
Skorkovská Markéta, Mgr. - Kladno 7
Sliška Ondřej - Most 1
Stumpf Jiří - Ústí nad Labem 1
Tlustý Otakar - Praha 9
3.2.2020
Hudební doprovodreprodukovaná hudba
Velikost parketu10x14m
Termín pro přihlášení12.3.2020 21:59:59
Startovné
75 Kč/osobu : Postupová
Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-E-KOMBI
75 Kč/osobu : Tanec pro všechny (hobby)
TPV-Děti-II-SYNC, TPV-Jun-I-SYNC
100 Kč/osobu : Postupová
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Senioři-II-E-STT, Senioři-II-E-LAT
125 Kč/osobu : Postupová
Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
Časový harmonogram07:45 - otevření sálu
08:45 - porada poroty
09:00 - zahájení soutěží
Prezence:
08:15 - 08:45 : Postupová
Děti-II-E-KOMBI
08:15 - 09:00 : Postupová
Jun-I-D-STT, Jun-I-C-STT, Jun-II-C-STT
08:15 - 09:05 : Postupová
Jun-II-D-STT
08:15 - 09:30 : Postupová
Jun-II-B-STT
08:15 - 09:45 : Postupová
Jun-I-E-STT
08:15 - 10:45 : Postupová
Jun-II-E-STT
08:15 - 11:00 : Postupová
Děti-II-D-STT
08:15 - 11:00 : Tanec pro všechny (hobby)
TPV-Děti-II-SYNC, TPV-Jun-I-SYNC
08:15 - 12:00 : Postupová
Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-C-LAT
08:15 - 12:30 : Postupová
Jun-II-B-LAT
08:15 - 12:45 : Postupová
Jun-II-D-LAT, Jun-I-E-LAT
08:15 - 14:00 : Postupová
Děti-II-D-LAT
08:15 - 14:30 : Postupová
Jun-II-E-LAT
08:15 - 15:00 : Postupová
Senioři-I-E-LAT, Senioři-II-E-LAT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-LAT
08:15 - 15:45 : Postupová
Senioři-I-E-STT, Senioři-II-E-STT, Mládež-D-STT
08:15 - 16:00 : Postupová
Mládež-B-STT
Vstupné150 kč/osoba děti do 12 let zdarma
Cenypro první tři místa
Úhrada nákladůporotě a odborným pracovníkům dle FŘ pravidel ČSTS
Ostatní sdělení
Propozice vydalČeský svaz tanečního sportu
Propozice schválilMiroslav Mareš
Soutěž přísluší k divizi01 - Pražská divize
Platba za soutěžepředepsaná částka: 11600,00 Kč
zaplacená částka: 11600,00 Kč byla zaplacena na účet ČSTS 129453027/0300 dne 27.1.2020 zápočtem
Soutěž bude řízena dle soutěžního řádu ČSTS.