Propozice soutěže

Aktuální změny v propozicích jsou indikovány symbolem ! na začátku příslušného řádku. Dále jsou veškeré řadky, kde byla provedena změna propozic označeny datem změny na konci příslušného řádku.

Je povoleno souběžné přihlášení i na soutěž(e):

Ymara Cup 2023 - v kategoriích:
Postupové: Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT, Senioři-II-C-STT, Senioři-II-C-LAT
Základní údaje o soutěži
Název soutěžeVelká cena MZ Dance Team Plzeň a města Holýšova - TL Dospělých
Datum konání11.6.2023
!Místo konáníHolýšov
Městské kulturní středisko Holýšov
Americká 516/559
31200 Holýšov
Parkování možné v okolí bez poplatku
8.6.2023
Pořádané soutěže
!Postupové soutěže:Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT, Mládež-A-STT, Mládež-A-LAT5.6.2023
Taneční liga:TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
Podrobné údaje propozic
Číslo jednací202319
Soutěžní komisařViceprezident pro sport - Vedoucí oblasti sportu - sport@csts.cz
PořadatelČeský svaz tanečního sportu
Spolupořadatel(é)MZ Dance Team Plzeň
Smluvní partner
Odpovědný zástupce pořadateleBlažková Lucie, JUDr. - Plzeň
Dvořák Martin, Ing. - Praha 6
Tel. spojení na pořadatele739626458
E-mail pořadateleplzen@mzdanceteam.cz
WWW pořadatelewww.mzdanceteam.cz/plzen
Vedoucí soutěžeCích Pavel, Ing. - Stod
!Hlavní sčitatelŠípek Ladislav - Přelouč5.6.2023
!Další sčitateléVlášek Jan - Hradec Králové 65.6.2023
Odborný dozorMarek Jaroslav - Chvaletice
!PorotaBlažek Jan - Plzeň
Činčura Jindřich, Ing. - Praha 8
Dvořáková Marie, Mgr. - Praha 6
Elschek Walter - Kolín
Hána Vladimír - Cheb 2
Holý Oldřich - Cheb 2
Chvátalová Lucie - Beroun 1
Kočková Michaela - Staňkov
Mücková Kristýna, Mgr. - Praha 4
Pixa Jiří - Praha 86
Schuller Jakub - Domažlice
Ševčík Jiří - Praha 414
Taraba Jan Jakub, Ing. - Praha 412
Třeštiková Andrea - Praha
Varnuška Michal, Ing., Ph.D. - Plzeň 23
Vild Pavel - Plzeň 18
Žáková Jaroslava - Domažlice 1
1.6.2023
!Hudební doprovodVladimír Hána mladší1.6.2023
Velikost parketu20 x 13
Termín pro přihlášení8.6.2023 21:59:59
!Startovné
100 Kč/osobu : Postupová
Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI
150 Kč/osobu : Postupová
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT
200 Kč/osobu : Postupová
Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT, Mládež-A-STT, Mládež-A-LAT
200 Kč/osobu : Taneční liga
TL-Dospělí-STT, TL-Dospělí-LAT
5.6.2023
!Časový harmonogram07:45 - otevření sálu
08:30 - porada poroty
08:45 - zahájení soutěží
Prezence:
08:00 - 09:30 : Postupová
Jun-I-D-STT, Jun-II-D-STT
08:00 - 10:45 : Postupová
Mládež-D-STT
08:00 - 11:00 : Postupová
Jun-I-D-LAT
08:00 - 11:30 : Postupová
Jun-II-D-LAT, Mládež-D-LAT
08:00 - 12:15 : Postupová
Mládež-A-STT
08:00 - 13:00 : Postupová
Dospělí-A-STT
08:00 - 14:00 : Postupová
Děti-I-E-KOMBI, Jun-II-E-STT, Mládež-B-STT
08:00 - 14:15 : Postupová
Děti-II-E-KOMBI
08:00 - 14:15 : Taneční liga
TL-Dospělí-STT
08:00 - 15:45 : Postupová
Jun-I-E-STT, Mládež-E-STT
08:00 - 16:00 : Postupová
Dospělí-C-STT
08:00 - 16:15 : Postupová
Dospělí-E-STT
08:00 - 16:30 : Postupová
Jun-II-E-LAT
08:00 - 16:45 : Postupová
Dospělí-B-STT, Mládež-A-LAT
08:00 - 17:00 : Postupová
Dospělí-A-LAT, Jun-I-E-LAT
08:00 - 17:30 : Postupová
Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT
08:00 - 17:45 : Postupová
Mládež-B-LAT
08:00 - 18:15 : Postupová
Mládež-E-LAT
08:00 - 18:45 : Postupová
Dospělí-B-LAT
08:00 - 18:45 : Taneční liga
TL-Dospělí-LAT
08:00 - 19:15 : Postupová
Dospělí-C-LAT, Dospělí-E-LAT
8.6.2023
Vstupné100/os-dospělí, 50/os - děti do 12ti let
Cenydiplomy, medaile, květiny, věcné ceny. Taneční liga dle FŘ ČSTS.
Úhrada nákladůPorotě a odborným pracovníkům dle FŘ a pravidel ČSTS
Ostatní sdělení
Propozice vydalČeský svaz tanečního sportu
Propozice schválilVedoucí oblasti sportu
Soutěž přísluší k divizi04 - Plzeňská divize
Platba za soutěžepředepsaná částka: 19000,00 Kč
zaplacená částka: 17400,00 Kč byla zaplacena na účet ČSTS 129453027/0300 dne 14.2.2023 zápočtem
Soutěž bude řízena dle soutěžního řádu ČSTS.