Propozice soutěže

Aktuální změny v propozicích jsou indikovány symbolem ! na začátku příslušného řádku. Dále jsou veškeré řadky, kde byla provedena změna propozic označeny datem změny na konci příslušného řádku.
Základní údaje o soutěži
Název soutěžeKOMETA SERIES
Datum konání4.6.2023
Místo konáníBrno
Sportovní hala Brno - Tuřany
Měšťanská 23
62000 Brno
Pořádané soutěže
!Postupové soutěže:Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT29.5.2023
Podrobné údaje propozic
Číslo jednací112306
Soutěžní komisařDivize 11 - Robert Kazda - kazda@bkom.cz
PořadatelČeský svaz tanečního sportu
Spolupořadatel(é)URGO, OHLA
Smluvní partnerMČ Brno - Tuřany
Odpovědný zástupce pořadateleOdstrčil David - Brno 20
Tel. spojení na pořadatele+420604263693
E-mail pořadateledavid@dancesportpro.cz
WWW pořadatelehttps://dancesportpro.cz/tanecni-klub/nase-souteze/
Vedoucí soutěžeOdstrčil David - Brno 20
Hlavní sčitatelPiňos Ondřej - Brno 34
Další sčitateléOliva Tomáš, Ing. - Brno 25
Odborný dozorFelcmanová Hana, Ing. - Zlín 1
!PorotaDávidková Lenka - Ostrava 30
Felcman Radek, Ing. - Zlín 1
Hegrová Veronika - Brno
Herůdek Jiří - Uherské Hradiště 1
Höferová Lucie, Ing. - Vyškov
Hradilová Jana, MUDr. - Újezd u Brna
Hýžová Marie - Olomouc 9
Chovančíková Klára - Hodonín
Jendrulková Tereza, ing. - Olomouc 2
Kasalová Ela - Brno 25
Kazda Robert, Ing. - Brno 35
Kocmanová Barbora, Mgr. - Kroměříž 1
Kubín Martin - Vyškov 1
Mrázová Renáta - Modřice
Mucha Griščenko Jana - Ivančice
Odstrčil Petr, Ing. - Brno 20
Ondráček Robin - Rajhrad
Pecha Roman, Ing. - Olomouc 2
Pohlodek Jiří, Ing. - Zlín 5
Rosypka Jozef - Kuřim
Tománek Jonáš - Brno 20
Voráč David - Zlín 11
Zárybnický Jakub - Mohelnice
1.6.2023
Hudební doprovodReprodukovaná hudba
Velikost parketu15x17, 15x12
Termín pro přihlášení1.6.2023 21:59:59
!Startovné
100 Kč/osobu : Postupová
Děti-II-C-STT, Děti-II-C-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI
150 Kč/osobu : Postupová
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT
200 Kč/osobu : Postupová
Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-C-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT
29.5.2023
!Časový harmonogram07:00 - otevření sálu
07:45 - porada poroty
08:00 - zahájení soutěží
Prezence:
07:00 - 07:45 : Postupová
Jun-I-D-STT, Jun-I-C-STT, Jun-II-B-STT, Jun-I-E-STT
07:00 - 08:30 : Postupová
Děti-II-C-STT, Jun-II-D-STT, Jun-II-C-STT, Děti-II-D-STT, Jun-II-E-STT
07:00 - 09:30 : Postupová
Děti-II-C-LAT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-LAT, Děti-II-D-LAT, Jun-II-E-LAT
07:00 - 11:45 : Postupová
Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-B-LAT, Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-LAT
07:00 - 13:30 : Postupová
Senioři-I-D-STT, Senioři-I-C-STT, Senioři-I-E-STT, Mládež-E-STT, Mládež-D-STT, Mládež-C-STT, Mládež-B-STT
07:00 - 15:00 : Postupová
Dospělí-D-STT, Dospělí-C-STT, Dospělí-B-STT, Dospělí-E-STT
07:00 - 16:00 : Postupová
Senioři-I-D-LAT, Senioři-I-C-LAT, Senioři-I-E-LAT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-LAT
07:00 - 17:30 : Postupová
Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-E-LAT
1.6.2023
Vstupné 300 Kč, 150 Kč zlevněné pro seniory a děti do 12 let.
CenyVěcné ceny pro finálové páry - poháry a medajle pro první tři páry
Úhrada nákladůPorotě a odborným pracovníkům dle FŘ a pravidel ČSTS
!Ostatní sděleníKategorie TPV i TPV SOLO bude probíhat v bloku vždy Děti 1-Jun 1 a Děti 2-Jun 2 současně proti sobě (zvažte tedy do kterých kazegorií se zaregistrujete). Harmonogram bude dostupný na www.dancesportpro.cz. Chrániče na podpatky pro dámy povinností. Pořadatel neručí za odložené věci.31.5.2023
Propozice vydalČeský svaz tanečního sportu
Propozice schválilRobert Kazda
Soutěž přísluší k divizi11 - Jihomoravská divize
Platba za soutěžepředepsaná částka: 19200,00 Kč
zaplacená částka: 18000,00 Kč byla zaplacena na účet ČSTS 129453027/0300 dne 23.3.2023 převodem z účtu
Soutěž bude řízena dle soutěžního řádu ČSTS.