Propozice soutěže

Aktuální změny v propozicích jsou indikovány symbolem ! na začátku příslušného řádku. Dále jsou veškeré řadky, kde byla provedena změna propozic označeny datem změny na konci příslušného řádku.
Základní údaje o soutěži
Název soutěžeVánoční cena COOL DANCE
Datum konání9.12.2023
Místo konáníJesenice
Sportovní sál Sunny Canadian International School
Straková 522
252 42 Jesenice, Osnice
Pořádané soutěže
!Postupové soutěže:Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT, Mládež-A-STT, Mládež-A-LAT6.11.2023
Podrobné údaje propozic
Číslo jednací202347
Soutěžní komisařViceprezident pro sport - Michal Drha - vp.sport@csts.cz
PořadatelČeský svaz tanečního sportu
Spolupořadatel(é)TK Rytmus, COOL DANCE Mladá Boleslav, Středočeská divize ČSTS
Smluvní partnerVít Domorád
Odpovědný zástupce pořadateleDomorád Vít - Bakov nad Jizerou
Tel. spojení na pořadatele602 266 034
E-mail pořadatelevit.domorad@cooldance.cz
WWW pořadatele
Vedoucí soutěžeKojetín Pavel, Ing. - Praha 516
Skorkovská Markéta, Mgr. - Kladno 7
Hlavní sčitatelŽaloudek Michal - Čisovice
Další sčitateléKočárek Pavel - Kladno 3
Odborný dozorSlámová Michaela, Ing. - Dolní Břežany
!PorotaBartoš Jaromír - Praha
Dlouhý Bohumil, Ing. - Bremen SRN
Domorád Vít - Bakov nad Jizerou
Dvořáček Jan - Rychnovek
Feiferová Markéta, Bc. - Praha 58
Jendrulková Tereza, ing. - Olomouc 2
Kaucká Emanuela - Praha 7
Kecskeméti Daniel - Lučenec
Krtička Jaroslav - Hradec Králové 3
Maslák Daniel - Chlumec nad Cidlinou
Netolická Michaela - Pardubice 2
Nováček Dobromil - Strančice
Novák Jaroslav, Ing. - Pardubice 2
Ondráček Robin - Rajhrad
Ondřej Daniel - Kladno 1
Poláček Marek - Kladno 1
Sluka Pavel - Praha
Stumpf Jiří - Ústí nad Labem 1
Tejcová Simona - Vrané nad Vltavou
7.12.2023
Hudební doprovodreprodukovaná hudba - Jiří Lupoměský
!Velikost parketu14 x 22 m (event. 2 parkety 14 x 11 m)28.11.2023
Termín pro přihlášení7.12.2023 21:59:59
!Startovné
100 Kč/osobu : Postupová
Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-E-KOMBI
150 Kč/osobu : Postupová
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT
200 Kč/osobu : Postupová
Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT, Mládež-A-STT, Mládež-A-LAT
6.11.2023
!Časový harmonogram07:00 - otevření sálu
07:45 - porada poroty
08:00 - zahájení soutěží
Prezence:
07:25 - 07:45 : Postupová
Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-LAT, Jun-I-E-LAT
08:20 - 08:45 : Postupová
Jun-II-E-LAT
08:30 - 09:00 : Postupová
Jun-II-D-LAT
08:40 - 09:10 : Postupová
Jun-II-C-LAT
08:45 - 09:20 : Postupová
Jun-II-B-LAT
10:50 - 11:10 : Postupová
Děti-II-D-STT
11:10 - 11:30 : Postupová
Děti-II-D-LAT
11:20 - 11:50 : Postupová
Děti-II-E-KOMBI
12:10 - 12:40 : Postupová
Jun-I-D-STT, Jun-I-E-STT
12:20 - 12:50 : Postupová
Jun-I-C-STT
13:00 - 13:20 : Postupová
Jun-II-B-STT
13:00 - 13:30 : Postupová
Jun-II-D-STT
13:10 - 13:40 : Postupová
Jun-II-C-STT, Jun-II-E-STT
13:45 - 14:15 : Postupová
Mládež-A-STT
14:00 - 14:25 : Postupová
Mládež-D-STT
14:00 - 14:30 : Postupová
Mládež-C-STT
14:20 - 14:40 : Postupová
Mládež-E-STT
14:30 - 14:50 : Postupová
Mládež-B-STT
15:10 - 15:40 : Postupová
Dospělí-A-STT
15:30 - 16:00 : Postupová
Dospělí-C-STT
15:40 - 16:10 : Postupová
Dospělí-E-STT
15:50 - 16:10 : Postupová
Dospělí-D-STT, Dospělí-B-STT
16:40 - 17:10 : Postupová
Mládež-C-LAT
17:00 - 17:20 : Postupová
Mládež-E-LAT
17:00 - 17:25 : Postupová
Mládež-B-LAT
17:15 - 17:45 : Postupová
Mládež-A-LAT
17:45 - 18:05 : Postupová
Mládež-D-LAT
18:20 - 18:50 : Postupová
Dospělí-B-LAT
18:40 - 19:10 : Postupová
Dospělí-A-LAT
19:00 - 19:30 : Postupová
Dospělí-C-LAT, Dospělí-E-LAT
19:20 - 19:50 : Postupová
Dospělí-D-LAT
7.12.2023
!Vstupné300 Kč (děti do 12 let a ZTP 150 Kč)4.12.2023
Cenypro první tři páry v každé skupině tanců
Úhrada nákladůPouze porotě a odborným pracovníkům dle finančního řádu a pravidel ČSTS
Ostatní sdělenínutnost použití chráničů podpatků
Propozice vydalČeský svaz tanečního sportu
Propozice schválilMichal Drha
Soutěž přísluší k divizi02 - Středočeská divize
Platba za soutěžepředepsaná částka: 15200,00 Kč
zaplacená částka: 15200,00 Kč byla zaplacena na účet ČSTS 129453027/0300 dne 20.10.2023 převodem z účtu
Soutěž bude řízena dle soutěžního řádu ČSTS.