Propozice soutěže

Aktuální změny v propozicích jsou indikovány symbolem ! na začátku příslušného řádku. Dále jsou veškeré řadky, kde byla provedena změna propozic označeny datem změny na konci příslušného řádku.
Základní údaje o soutěži
!Název soutěžeBatukáda Cup 21.9.2023
Datum konání23.9.2023
Místo konáníHranice
Sokolovna Hranice
Tyršova 880
753 01 Hranice
Parkoviště zdarma před i vedle sokolovny, poblíž velké parkoviště u stadionu - zdarma, Občerstvení v Sokolovně, parket upraven olejem použití vody mimo parketovou část
Pořádané soutěže
!Postupové soutěže:Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-II-C-STT, Jun-I-D-STT, Děti-II-C-LAT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT, Mládež-A-STT, Mládež-A-LAT26.6.2023
Podrobné údaje propozic
Číslo jednací202304
Soutěžní komisařViceprezident pro sport - Vedoucí oblasti sportu - sport@csts.cz
PořadatelČeský svaz tanečního sportu
!Spolupořadatel(é)TŠ Batukáda s.r.o.,TŠ Talent, Hranice, Olomouc, ČSTS18.9.2023
Smluvní partner
Odpovědný zástupce pořadateleZlámal Tomáš - Hranice
Tel. spojení na pořadatele605 462 274
E-mail pořadatelesilver.peon@seznam.cz
WWW pořadatelewww.tsbatukada.cz
Vedoucí soutěžeSlavíková Irena - Havířov 1
Hlavní sčitatelSlavík Petr - Havířov 1
Další sčitateléSlavíková Lenka - Havířov 1
!Odborný dozorOliva Tomáš, Ing. - Brno 252.8.2023
!PorotaDědík Marek - Praha
Felcman Radek, Ing. - Zlín 1
Greplová Starečková Alena, Ing. - Kroměříž 1
Harvan Jaroslav, MUDr. - Olomouc 9
Henzély Igor - Kroměříž
Hila Marek - Nýdek
Höferová Lucie, Ing. - Vyškov
Hýža Miroslav, Mgr. - Olomouc
Karásek Filip, Ing. - Olomouc
Kazda Robert, Ing. - Brno 35
Kolmanová Kateřina - Kroměříž 1
Kubín Martin - Vyškov 1
Kučera Jaroslav, Ing. - Vratimov 1
Kučerová Tereza - Vratimov
Mrázová Renáta - Modřice
Pohlodek Jiří, Ing. - Zlín 5
Přádka Radim - Ostrava 2
Voráč David - Zlín 11
Zlámal Tomáš - Hranice
Špánik Milan - Slovensko
29.8.2023
Hudební doprovodMartin Tonner
Velikost parketu25.50 m, šířka 13,75 m
Termín pro přihlášení21.9.2023 21:59:59
!Startovné
100 Kč/osobu : Postupová
Děti-II-C-STT, Děti-II-C-LAT, Děti-II-D-STT, Děti-II-D-LAT, Děti-I-E-KOMBI, Děti-II-E-KOMBI
150 Kč/osobu : Postupová
Jun-I-D-STT, Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-D-STT, Jun-II-D-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT
200 Kč/osobu : Postupová
Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-C-STT, Dospělí-C-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Dospělí-A-STT, Dospělí-A-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Senioři-I-E-STT, Senioři-I-E-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT, Mládež-C-STT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-STT, Mládež-B-LAT, Mládež-A-STT, Mládež-A-LAT
26.6.2023
!Časový harmonogram07:00 - otevření sálu
07:45 - porada poroty
08:00 - zahájení soutěží
Prezence:
07:15 - 07:45 : Postupová
Děti-II-C-STT, Děti-II-D-STT, Děti-I-E-KOMBI, Jun-I-E-STT
07:15 - 08:30 : Postupová
Jun-I-D-STT, Jun-I-C-STT, Děti-II-E-KOMBI, Jun-II-E-STT
07:15 - 09:45 : Postupová
Děti-II-C-LAT, Děti-II-D-LAT, Jun-I-E-LAT
07:15 - 10:50 : Postupová
Jun-I-D-LAT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-E-LAT
07:15 - 11:45 : Postupová
Jun-II-D-STT, Dospělí-D-STT, Senioři-I-E-STT, Mládež-E-STT
07:15 - 12:45 : Postupová
Jun-II-C-STT, Jun-II-B-STT, Senioři-I-D-STT, Dospělí-E-STT, Mládež-D-STT
07:15 - 14:00 : Postupová
Jun-II-D-LAT, Dospělí-D-LAT, Senioři-I-E-LAT, Mládež-E-LAT
07:15 - 15:00 : Postupová
Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-LAT, Senioři-I-D-LAT, Dospělí-E-LAT, Mládež-D-LAT
07:15 - 16:00 : Postupová
Dospělí-B-STT, Mládež-C-STT, Mládež-A-STT
07:15 - 16:30 : Postupová
Dospělí-C-STT, Dospělí-A-STT, Mládež-B-STT
07:15 - 18:00 : Postupová
Dospělí-B-LAT, Mládež-A-LAT
07:15 - 18:30 : Postupová
Dospělí-C-LAT, Dospělí-A-LAT, Mládež-C-LAT, Mládež-B-LAT
21.9.2023
Vstupné250,- celodení vstupné, děti do 12 let zdarma, důchodci 100,-
CenyPoháry, medaile a diplomy pro první tři páry v každé skupině i kategorii tanců
Úhrada nákladůdle fin. řádu ČSTS
!Ostatní sdělenípro trenéry s platnou licencí u ČSTS vstup zdarma.... 18.9.2023
Propozice vydalČeský svaz tanečního sportu
Propozice schválilVedoucí oblasti sportu
Soutěž přísluší k divizi12 - Olomoucká divize
Platba za soutěžepředepsaná částka: 18000,00 Kč
zaplacená částka: 17200,00 Kč byla zaplacena na účet ČSTS 129453027/0300 dne 24.5.2023 zápočtem
Soutěž bude řízena dle soutěžního řádu ČSTS.